Titulinis
Naujienos
2019 - 09 - 06

Bendradarbiavimas su Policijos departamentu

Telšiai.policija-5d65702fb7155571426aa6b4e0e77a4f.JPG
Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Telšių skyrius informuoja apie 2019 m. rugsėjo 4 d. vykusį susitikimą su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais.
 
Susitikimo metu Departamento Telšių skyriaus specialistai policijos pareigūnams pristatė savo veiklos svarbiausius uždavinius bei funkcijas, paaiškino kultūros paveldo objekto ir kilnojamosios vertybės sąvokų reikšmę, šių objektų suskirstymą pagal sandarą, reikšmingumą, vertingųjų savybių pobūdį ir statusą. Taip pat buvo pateikta kultūros paveldo objektų ir kilnojamųjų kultūros vertybių statistika pagal rajonus. Policijos pareigūnai turėjo ir galimybę susipažinti su Kultūros vertybių registru.
 
Departamento Telšių skyriaus specialistai ir policijos pareigūnai aptarė Atmintinę bendradarbiaujantiems Kultūros paveldo departamento ir Lietuvos policijos įstaigų pareigūnams. Taip pat buvo kalbama apie Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso straipsnius, kuriuos Departamento specialistai įgalinti taikyti, buvo aptarti policijos pareigūnų veiksmai, fiksuojant nelegalius kultūros paveldo objektų žalojimo, griovimo ir kitus neteisėtus veiksmus, ypač atliekamus Departamento specialistų nedarbo valandomis. Aptarti ir pareigūnų operatyvūs veiksmai ir išsamus informacijos perdavimas fiksuojant nelegalius kasinėjimus ir naudojimąsi metalo ieškikliais, keturračių ir kitų motorinių priemonių daroma žala kultūros paveldo objektų teritorijoms ir galimybės išaiškinti pažeidėjus, policijos pareigūnų pagalba, atliekant administracinio nusižengimo tyrimą, atvesdinant asmenis, įtariamus administracinio nusižengimo padarymu.
Paskutinį kartą redaguota2019 - 09 - 06

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas