Titulinis
Naujienos
2018 - 11 - 29

Pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kultūros paveldo apsaugos srityje

homem-assinando-papel-1fe12ffd11bdb08c8a6b7ddd4d656271.jpg
Lapkričio 28 d. tarp Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos atstovaujamo l.e. direktoriaus pareigas Algimanto Degučio ir Nacionalinio Lenkijos kultūros paveldo užsienyje instituto „Polonika“ atstovaujamo l.e. direktorės pareigas Dorota Janiszewska-Jakubiak pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kultūros paveldo apsaugos srityje.
 
Susitarimą pasirašiusios šalys įsipareigoja bendradarbiauti įgyvendinant bendrus projektus, susijusius su Nacionalinio Lenkijos kultūros paveldo užsienyje instituto „Polonika“ ir Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos veiklomis, ypatingą reikšmę teikiant tyrimo, apskaitos ir restauravimo darbams, kurių tikslas, laikantis atitinkamų abiejose šalyse galiojančių teisės aktų, išsaugoti Lietuvos ir Lenkijos teritorijose esančias kultūros paveldo vertybes, susijusias su bendra abiejų valstybių istorija ir kultūra.
 
Pagal bendradarbiavimo susitarimą numatoma keistis informacija apie jų valstybių teritorijose esančių vertingiausių kultūros paveldo vertybių, susijusių su bendra abiejų valstybių istorija ir kultūra, apsaugą. Taip pat, informuoti apie organizuojamus mokslinius renginius kultūros paveldo vertybių išsaugojimo srityje bei naujausias publikacijas apie kultūros paveldo vertybių apsaugą.
 
 
Paskutinį kartą redaguota2018 - 11 - 30

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas